BABYLÓNSKÁ VĚŽ GLOBALISTŮ SE HROUTÍ?

29. 11. 2020 admin 0 Comments

29.11.2020

(Falšování voleb v USA, Koho má nyní Trump za svými zády? Proč lze uvěřit, že Trump vyhraje?, Co bude znamenat znovuzvolení Trumpa pro USA a zbytek světa?)

Prezidentské volby v USA ukázaly v celé nahotě, jak je řízen z 99% tento svět, jak prostředky masových informací nejen vědomě zatajují informace, ale do této špíny jsou zapojeny i majitelé sociálních sítí, blokují politiky i advokáty se zdůvodněním ochrany národní bezpečnosti. Mají za úkol zabránit provalení obrovské přehrady špíny, která už má ale takové trhliny, že není možno tuto přehradu udržet  v jejich korytech, pravda vychází najevo a bude to mít fatální následek pro budoucnost světa.

Trump je nejúspěšnějším prezidentem USA za celou jejich existenci. Žádný jeho předchůdce nedostal tolik miliónů hlasů při obhajování mandátu, jako on. A to i bez miliónů hlasů, které mu byly ukradeny mnoha způsoby ve prospěch Bidena. 

Ukázka falšování a záměrného zamlčování faktů ze strany ČT : „Daniel Takáč sdělil dne 27.11.2020 ve zprávách, že Trumpovi bylo zamítnuto odvolání do platnosti voleb v Pensylvánii a dále hovořil o jiném tématu“. Jaká je ale pravda? 

Trumpův tým dostal úkol prokázat falšování voleb a zvolil všechny možnosti, které platné zákony a Ústava USA dovoluje. Je to stejné, jako byste dostali za úkol dostat se z Ostravy do Prahy a jedno jakou cestou. Tak někteří vyjeli směr přes Hradec Králové, někteří přes věčně zacpanou D1 a jiní vyletěli letadlem. A v jaké jsou tedy nyní situaci? Někde byli zastaveni a musí si podávat stížnosti, jinde byli úspěšní a jedou na Prahu nezadržitelně dál. 

Soudkyně Pensylvánského soudu 27.11.2020 potvrdila předběžný zákaz vyhlásit Joe Bidena vítězem voleb, který vydala uprostřed tohoto týdne, a oznámila, že žalující strana, tedy Trumpovi právníci celý spor s nejvyšší možnou mírou pravděpodobnosti vyhrají! Podle této soudkyně Patricie McCullough v případu Kelly v. Commonwealth of Pennsylvania, 620-md-2020, Pennsylvania Commonwealth Court. Bude mít obžaloba pravdu protože prokáže, že zákon 77, který povolil v Pensylvánii rozšířené poštovní hlasování odporuje Pensylvánské ústavě, a proto není možné vyhlásit výsledek voleb bez odpočtení poštovních hlasů. 

Jádro pudla spočívá v tom, že v Pensylvánii bylo vydáno celkově  volebních certifikací pro poštovní volbu.
1 823 148 

Ovšem volební komisaři započítali celkem hlasů poštou                                
2 589 242

V Pensylvánii získal Biden
1 994 597 

hlasů poštou tedy o 170 tisíc víc než bylo vůbec vydáno 

Tedy i kdyby všechny korespondenční hlasy byly pouze pro Bidena a ani jeden pro Trumpa, tak takového výsledku nebylo možno dosáhnout. 

Už teď je prokázáno, že pro Bidena hlasovalo jen v Pensylvánii korespondenčně 8000 mrtvých a osobně 30 000 mrtvých.

Další soud, o kterém radostně hovoří média, včetně ČT, právníci Trumpa zatím prohráli a musí se odvolat. Pro Trumpa je ale důležité, aby se definitivně vyhrála jakákoliv žaloba a ne všechny… Zpochybněním legitimity voleb se prezident volí podle Ústavy USA kongresem po státech, kde je potřeba 26 hlasů. Republikáni mají ale převahu ve 29 státech. Celkově mají kongresmanů méně, ale na státy více. 

Celkově je 6 států, kde advokáti rozehráli velkou šachovou partii, která bude v mnohých kauzách končit u Nejvyššího soudu. Světová velká média, včetně českých se nezmohou zatím na nic jiného, než Trumpa a jeho tým dehonestovat, v podstatě je to blázen, který nemá důkazy, i když je dávno má a jeho advokáti je předkládají u soudů. Snaha zamlčet fakta se už blíží chování médií Hitlerovského Německa, které od Stalingradu z taktických důvodů útočilo vzad…

Této situace využila vynikající advokátka S. Powel, záměrně dala na svém webu do své žaloby mnoho gramatických chyb. Za účelem dehonestace ji tak vyzvali redaktoři hlavních médií, kteří chtěli poukázat na její nízkou gramotnost. Tím se ji podařilo dostat do hlavních zpráv a celé USA tak znají její web, mají přístup nejen k jejím žalobám, ale i důkazům, které předkládá. Tak se Amerika dověděla, že Trump svoji moc nepředá a bude bojovat až do konce. 

Jak smutné, co musí dnes udělat advokát, který prokazuje falzifikace prezidentských voleb, aby se vůbec dostal do amerických médií…

Koho má nyní Trump za svými zády?

V prvé řadě armádu. Do jejího čela jmenoval nového ministra obrany Ch.C. Millera. Společně s novým šéfem vojenské rozvědky mají být nejlepšími žáky generála Flynna, kterého tak srdnatě a úspěšně zastupovala advokátka S.Powel ve věci jeho osočení, že pomohl Trumpovi k vítězství ve volbách r.2016 napojením na Kreml. Po létech dehonestace byl osvobozen.

Podle politického analytika prof. Panarina je nyní Flynn ve vedení osobní rozvědky prezidenta, která sčítá cca 600 osob a pomocí nich se nyní objasňuje míra spiknutí a označují se klíčové osoby, které všechno organizovaly.  Uvnitř ministerstva obrany se měla zorganizovat garda Trumpa, která nyní sčítá cca 25 000 členů a jejich úkolem bude zajistit pořádek v ulicích, protože se dá důvodně očekávat, že po rozhodnutí Nejvyššího soudu budou globalisté organizovat nepokoje.

A jak je na tom nyní otec NWO (Nového světového řádu) Henri Kissinger?

Tento 97 letý politik byl dne 26.11. 2020 vyhozen z řídícího výboru americké bezpečnostní politiky na Ministerstvu obrany USA. Společně s Henri Kissingerem byly vyhozeny z ministerstva obrany další osoby, včetně Madelaine Allbrightové.

Proč lze uvěřit, že Trump vyhraje?

Je to jednoduché, z chování jeho advokátů, hysterického chování médií a faktického stavu věci. Volby už může prohrát jen samotný Trump, kdyby svůj boj vzdal, ale on se ho nevzdá. 

Žádný advokát na světě by nezveřejnil informace, které mohou ohrozit jeho život, pověst a uvrhnout ho do vězení, kdyby k nim neměl důkazy. My advokáti víme vždycky více, než sdělujeme. Naopak tomu tak nikdy není. 

Jeden z advokátů Trumpa L.Lin Wood veřejně prohlásil, že má důkazy o korupci guvernéra Georgie  Číňany ve prospěch Bidena. Pod pláštíkem boje proti koronaviru měl dostat peníze na zradu Trumpa.  Ještě tohoto republikánského guvernéra vyzval, aby ho zažaloval pro pomluvu, a on svá tvrzení rád doloží u soudu. K volebnímu serveru, kterým byly zmanipulovány volby prý měli přístup i agenti Iránu a Číny. 

S. Powel zažalovala neplatnost voleb v Georgii za americký lid. Není oficiálně součástí Trumpova týmu, což zvětšuje akceschopnost Trumpa v jeho možnostech podávat žaloby.

Na youtube se už nyní nachází velké množství dobrovolníků, kteří žijí v USA a snaží se překládat do jazyka země odkud pochází, rozhovory právníků, samotné žaloby, projevy lidí, kteří byli vyhozeni z okrsků, že nemohou hlasovat, protože už údajně hlasovali, i když u voleb ještě nebyli. Snaží se tak nahradit informace, které média ovládané globalisty, záměrně zadržují. Po 4 týdnech od voleb se dá říci, že za Trumpem stojí americký lid, Zrada některých republikánských politiků pro ně bude mít fatální následky, ale rozhodně na tom budou mnohem hůře samotní organizátoři falzifikací voleb.

Vešlo už ve známost, že majitel facebooku věnoval 400 000 miliónů dolarů do volebních skříněk, které byly rozloženy v oblastech s demokratickými voliči tak, aby k nim došli pěšky. Říká se jim Zuckrboxy. V oblastech s republikánským obyvatelstvem mohli jezdit hlasovat pouze autem pro nedostatek volebních boxů. Proto se nedivme, že facebook přelepuje každý příspěvek Trumpa, že pravděpodobně zvítězil Biden …

Trumpův tým se vyjadřuje, že hlavní organizátorkou podvodů je Hillary Clinton.

Poté co právníci Trumpa dovedou svůj boj do konce, nastanou vnitřní politické změny, které USA otřesou v jejich základech. 

Dolar končí svoji vládu a celý svět má jen 2 cesty.

1/ Buď globalisté zajistí zničení národnostních států pomocí uměle vyvolávané migrace, uměle vyvolávanými pandémiemi, ničením národnostních ekonomik, ničením kulturních tradic, které národy odlišují od jiných národů a svět je tak obohacen svoji růzností, zničí tradiční pohled na lidské společenství, že člověk nevzniká jinak, než spojením ženského vajíčka a mužské spermie, že existují pouze 2 pohlaví, že sexualita člověka je sice přirozený pud člověka k zachování lidstva, ale je to intimní záležitost, která na ulice v žádné podobě nepatří, zničí tedy přirozený systém vývoje lidstva

nebo 

2/ se provede restart světa do roku 1944 před Brettonwoodské dohody, kterými začal světu vládnout dolar na úkor ekonomik jiných států. Konec dolaru je nevyhnutelný, státy začínají v čím větší míře obchodovat svými měnami, EU se kymácí v základech díky obrovskému zadlužení Itálie, Španělska a Řecka, jejichž dluhy Maďarsko a Polsko odmítají v budoucnu sanovat. Blokují rozpočet na rok 2021 a bohužel ČR se k nim nepřipojila. Tím nemusí naše vláda ani sdělovat komu slouží. Věc je jasná i slepému. Merkel a Macrona tak čekají rozhodnutí špatná a ještě horší. Buď se EU rozpadne, nebo tíhu dluhů těchto zemí vezmou na sebe a to zase může politicky smést je. 

Pokud se tento svět má zachránit, tak se musí vrátit do své přirozenosti, každý si musí sníst takový chléb jaký si sám upekl a pokud mu něco zbude, měl by pomáhat těm, který se z nějakého důvodu chleba nedostává. Nebo-li svět vrátit na jeho řízení v národnostní formě, kdy premiér země je skutečným vládcem země, který nečeká na pokyn z Německa, ale přijímá sám za sebe rozhodnutí a je odpovědný svému lidu.

Návrat k záchraně tohoto světa je obnovením jeho řízení na národní úrovni nezbytným. V opačném případě globalisté náš svět zničí, globálně …

Některé zdroje: http://michalapetr.cz/doku.php#map_711_zakladatel_nwo_kissingervypukne_3_svetova_valka_trump_ho_vyrazil_z_ministerstva_obrany

Twitter Donalda Trumpa

Please follow and like us: